Avcılar Yeminli Tercüme Bürosu

Avcılar Yeminli Tercüme Bürosu

Fatih Yeminli Tercüme Bürosu'nun merkez ofisi olan Avcılar Tercüme Bürosu, İstanbul ili Avcılar ilçesi merkezinde 7 yılı aşkın süredir Yeminli Tercüme Bürosu olarak hizmet sunmaktadır.

Avcılar Tercüme BürosuFatih Yeminli Tercüme Bürosu'nun merkez ofisi olan Avcılar Tercüme Bürosu, İstanbul ili Avcılar ilçesi merkezinde 7 yılı aşkın süredir Yeminli Tercüme Bürosu olarak hizmet sunmaktadır.

Fatih Yeminli Tercüme Bürosu 2008 yılında sektörde 15 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Zeynep TOPÇU tarafından İstanbul'un Avcılar ilçesinde kurulmuştur. Kuruluş amacı; kurucu kişi olan Zeynep TOPÇU tarafından tercüme sektöründe sunulan kaliteli tercüme hizmetini, bir tercüme bürosu aracılığı ile daha geniş bir çalışma ağına sunmaktır. Avcılar bölgesinde hizmet veren ve kurumsal firmalara ayrıca bu bölgedeki bireysel müşterilere de sunulan hizmetin yanı sıra İstanbul'un diğer semtlerinde de hizmet veren kurumsal firmalar ve bireysel müşterilerine de sunulabilecek en kaliteli ve en kapsamlı hizmeti sunmaktadır.

DAHA FAZLA BİLGİ

Facebook

Fatih Yeminli Tercüme | 2015 Tüm Tasarım ve İçerik Hakları Saklıdır