Levent Tercüme Bürosu

Uzmanlık seviyesinde, tercüme, çeviri ve danışmanlık hizmetleri sektöründe 7 yılı aşkın süredir hizmet veren Fatih Yeminli Tercüme Bürosu, 2013 yılının sonlarına doğru hizmet ağını genişletmek amacıyla İstanbul’un Levent ilçesinde Levent Tercüme Bürosu’nu kurmuştur.
Fatih Yeminli Tercüme Bürosu’nun misyonunda yer alan etkili bir biçimde insanlara sosyal anlamda daha yakın olarak kaliteli hizmet sunma anlayışı ile kurulan Levent Tercüme Bürosu, vizyonumuza göre tercüme, çeviri ve danışmanlık sektöründe bir adım daha ilerleyerek çalışma ağımızı genişletme amacımıza bizi daha da yakınlaştırmıştır. Levent Tercüme Bürosu İstanbul’un Levent ilçesinde, ticaret en yoğun olduğu bölgede kurulmuştur. Böylece ağırlıklı yurtdışı ticari ilişkileri olan firmalara tercüme / çeviri hizmeti sunmayı hedeflemektedir.
Levent Tercüme Bürosu

Levent Tercüme Bürosu Çekirdek Kadrosu

Fatih Yeminli Tercüme Bürosu’nun ana işleyiş biçimine uygun olarak çalışma şekli oluşturulmuş olan Levent Tercüme Bürosu, büro personeli olarak İngilizce, Almanca, Rusça ve İspanyolca gibi Dünya üzerinde çok sık kullanılan dillere hakim, noter yeminli iki tercüman / çevirmen çalıştırmaktadır, ayrıca tercüman / çevirmen personelimiz ile birlikte bir danışman birde kurye personelimiz bulunmaktadır.

Levent Tercüme Bürosu Hizmet Kapsamı

Levent Tercüme Bürosu, çekirdek kadrosunun dışında birçok dilde noter yeminine sahiptir ve yapılan tüm işlemler Fatih Yeminli Tercüme Bürosunun güvencesi altındadır. Tercüme Büromuz Tıp konularından, İthalat İhracat Konularına, Vatandaşlık hizmetlerinden, Öğrenim hizmetlerine kadar birçok alanda uzmanlık seviyesinde tercüme /çeviri ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.