Avcılar Tercüme Bürosu

Fatih Yeminli Tercüme Bürosu 2008 yılında sektörde 15 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Zeynep TOPÇU tarafından İstanbul'un Avcılar ilçesinde kurulmuştur. Kuruluş amacı; kurucu kişi olan Zeynep TOPÇU tarafından tercüme sektöründe sunulan kaliteli tercüme hizmetini, bir tercüme bürosu aracılığı ile daha geniş bir çalışma ağına sunmaktır. Avcılar bölgesinde hizmet veren ve kurumsal firmalara ayrıca bu bölgedeki bireysel müşterilere de sunulan hizmetin yanı sıra İstanbul'un diğer semtlerinde de hizmet veren kurumsal firmalar ve bireysel müşterilerine de sunulabilecek en kaliteli ve en kapsamlı hizmeti sunmaktadır.
Avcılar Tercüme Bürosu

Avcılar Tercüme Bürosu Çekirdek Kadrosu

Avcılar Tercüme Büromuzda siz değerli müşterilerimize tercümeçeviri hizmeti sunabilecek, İngilizceAlmancaİspanyolcaRusça vb. gibi Dünya üzerinde en çok kullanılan dillerde noter yemin zaptı bulunan iki tercüman çevirmen personelimiz tam zamanlı olarak çalışmaktadır. Bu personelimize birlikte sizlere ayrıca kurye hizmeti ve danışmanlık hizmeti sunabilecek personelimizde eklenince toplamda 4 personel çalışmaktadır.

Geniş Tercüman Ağımız

Bir Tercüme Bürosu ne kadar geniş bir kadroya sahip olursa olsun, ihtiyaç durumuna göre dili bilen personeli kendi bünyesi içersinde tam zamanlı olarak çalıştırması mümkün değildir. Örneğin; Almanya'da bir doktora muayene oldunuz ve size bir Almanca rapor verildi, bu raporu Türkiye'de görevli bir doktora iletmeniz gerekli. Raporu Türkçeye çevirebilecek Almanca ve Türkçe bilen bir doktora ihtiyacınız olacaktır. Böyle bir durumda Fatih Yeminli Tercüme Bürosu konusunda uzman noter ve mahkeme yeminli personeli sizin için devreye sokarak bu hassas ve dikkat gerektiren işi kusursuzca tamamlayıp sizlere sunmaktadır.