Hakkımızda

Biz Kimiz?

Fatih Tercüme ve Dil Hizmetleri  iletişimin ve ticari ilişkilerin yoğunlaştığı günümüzde yabancı dil ihtiyacı olan bireyler ile kurumların çeviri hizmetleri gerektiren projelerinde “Çözüm Ortağı” olarak hizmet sağlayan ve bunu yetişmiş, uzman ve nitelikli personeli ile gerçekleştiren bir kuruluştur.

Yazılı, sözlü ve simültane çeviri hizmetlerindeki 15 yıllık deneyimini müşteri odaklı yaklaşımıyla hizmet kalitesine yansıtan Şirketimiz, yerelleştirme, proje yönetimi ve yayıncılık alanında de profesyonelliğini kanıtlamıştır.

Uluslararası şirketlerin, kamu ve özel sektör kurumlarının, sivil toplum örgütlerinin yürüttüğü projelere de kendi danışman kadrosu ve güvenilir hizmet kalitesiyle katkıda bulunmuştur.
Biz Kimiz?
Günümüzde, özellikle beceri, deneyim, birikim ve eğitimle bütünleşen dil hizmetleri ve yayıncılık alanında, Şirketimizin 15 yıllık başarısının temelinde, doğru organizasyonu yapmak, doğru kadrolarla çalışmak ve doğru kaynakları kullanmak ve iyi yönetmek yatmaktadır. Bunun sonucunda ortaya çıkan çözümler sadece müşterilerimiz için değil, tedarikçilerimiz ve dinamik işgücümüz için de tatmin edicidir.

Misyonumuz

Müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunarak şirketimizin varlık sebebini tanımlayan misyonumuz;

Müşterilerine her zaman ve her yerde hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır.

Vizyonumuz

Şirketimizin kurmak istediği geleceği ve Şirketimizin ulaşmayı amaçladığı noktayı ifade eden vizyonumuz;

Çevirilerimizde müşterilerimizi şimdi olduğu gibi geleceğe de taşıyan en doğru adres olmaktır.

Değerlerimiz

Şirketimizi eşsiz kılan inançlar dizisini karakterini tanımlayan kültürel özellikleri temsil eden değerlerimiz;

Biz, Müşteri Odaklı, Güvenilir, Yenilikçi, Sorumlu ve Özveriliyiz.